Ajax napisał(a):

Wisła Kraków: Pareiko – Junior Diaz, Chavez, Jaliens, Jovanović – Nunez, Sobolewski – Małecki, Melikson, Iliev - Genkov
Nie ma w drużynie, aż trzech piłkarzy... Ja rozumiem trochę czasu minęło. zabrakło Meliksona ale, żeby z mistrza spaść do Poziomu 0 celnych strzałów na bramkę przez cały mecz czy zadowolenia z porażki tylko 2-1 w kluczowym meczu sezonu?
Nasz skład to nie są tuzy piłkarskie ale bez przesady, że w 2-3 lata z mistrzów zostali chłopcem do bicia dla wszystkich jak leci.
|
Rzeczywiście mistrzowie z przed dwóch - trzech lat...
Wkład jednego jest epizodyczny, a trzech następnych żaden.
Kirm z Brożkiem strzelili wtedy 15 goli czyli ponad połowę więcej niż będziemy mieli na koniec tego sezonu. Gdzie oni są?
Tak ciężko zrozumieć, że dla tych panów przegrać mecz to jak umyć zęby - nic szczególnego?