serek.c2 napisał(a):

|
Kulawik przejął zespół po takim właśnie magicznym, dobrym trenerze. Z podupadłym morale, strojącym fochy Meliksonem i serią daremnych meczów za sobą. Nie Kulawik przygotował zespół do rundy jesiennej i trzeba naprawdę dużo złej woli, żeby go za tę rundę oceniać...
|
Ale Kulawik przygotował zespół do rundy wiosennej. Przejął po trenerze takim jak on Smuda i masa innych produktów Polskiej myśli szkoleniowej.
Runda jesienna została "spartolona" przez Probierza.
W dalszym ciągu w rundzie wiosennej do której trener Kulawik już samodzielnie przygotował zespół do walki o dno tabeli:
Wisła Kraków:
Pareiko – Junior Diaz,
Chavez, Jaliens, Jovanović – Nunez,
Sobolewski – Małecki, Melikson,
Iliev - Genkov
Nie ma w drużynie, aż trzech piłkarzy... Ja rozumiem trochę czasu minęło. zabrakło Meliksona ale, żeby z mistrza spaść do Poziomu 0 celnych strzałów na bramkę przez cały mecz czy zadowolenia z porażki tylko 2-1 w kluczowym meczu sezonu?
Dobry trener z kiepskich grajków zrobi dobrą drużynę na odwrót nigdy nie będzie.
Pamiętasz słowa trenera po pierwszym meczu z Lechem? Nic się nie zmieniło?
Nasz skład to nie są tuzy piłkarskie ale bez przesady, że w 2-3 lata z mistrzów zostali chłopcem do bicia dla wszystkich jak leci.
Nie twierdzę, że tylko trener jest tu winny. Zmiany powinny być szeroko zakreślone. Ale bez zmiany trenera z 12 miejsca nie wyjdziemy tak samo jak bez zmian w zespole.