dostuffca napisał(a):

Zna ktoś dobry serwis w Krakowie, który mógłby mi zrootować Samgunga galaxy S, albo nie rootować ale wgrać 'czystego' androida bez nakładek etc.? Wiem, że zajmował się tym serwis na Rakowickiej, ale się zawinął.
Wiem też, że można zrobić to samemu (root), ale to nie moje klocki i pewno spieprzę coś
|
Po co placic komus jak mozna samemu zrobic. Jesli masz ochote moge Cie poinstruowac dokladnie jak wgrac czystego ROM'a. Robilem juz takie cos na 3 markach telefonow, huawei, samsung i lg. . Takze jesli Cie zainteresowalo to pisz PW.
Pozdrawiam.