Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27136
Stary 05.05.2013, 22:29
Jak to jest w końcu z tym ściganiem xboxów przez microsoft?
Słyszałem dziś od znajomego,że jak przerobisz x-a to automatycznie gra instalowana na dysku wysyła info do microsoftu i wjazd na hate-20 koła grzywny i zawiasy na 5 lat. I to podobno sytuacja autentyczna z bliskiego otoczenia.

Jest w stanie ktoś kumaty w konsolach napisać,czy tak faktycznie jest czy ktoś bajki piszę ?

Priv jak cos i dzieki wielkie z góry.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując