Zna ktoś dobry serwis w Krakowie, który mógłby mi zrootować Samgunga galaxy S, albo nie rootować ale wgrać 'czystego' androida bez nakładek etc.? Wiem, że zajmował się tym serwis na Rakowickiej, ale się zawinął.
Wiem też, że można zrobić to samemu (root), ale to nie moje klocki i pewno spieprzę coś
