emjot napisał(a):

Też jestem ciekawy, bo jak miałby przyjść za darmo (?), to lepszy taki wyróżniający się 23 latek z 1 ligi, niż spad z zagranicy lub gwiazdor pokroju Zahorskiego czy Bonina (odpukać, oby nikomu w lecie nie przyszło do głowy ich ściągać z Górnika).
Na temat Masłowskiego tak wypowiadał się Michniewicz przed rundą wiosenną:
Cytat:
|
W wywołanym klubie z Bydgoszczy funkcję lidera po odejściu Adriana Błąda ma przejąć rozgrywający Michał Masłowski. - W tym chłopaku coś jest. Ma niesamowity przegląd pola. Świetne podanie. Z Zawiszy odeszło kilku zawodników i teraz na jego barkach w większym stopniu będzie spoczywać odpowiedzialność za wyniki - przewiduje Michniewicz.
|
http://1-liga.przegladsportowy.pl/Pi...961,1,359.html
Masłowski "zasłynął" też jesienią bombą w meczu z Termalicą:
http://www.itv24.com.pl/film/10941/z...rmalica-bramki
Oceny piłkarza na podstawie w/w opisów się nie podejmuję, ale może ktoś miał okazję lepiej się mu przyjrzeć?
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"