Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 05.05.2013, 20:55
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę wszystkim, którzy szukają jakichkolwiek pozytywów we wczorajszym meczu gratuluję dobrego poczucia humoru. Znakomite podsumowanie całego tego hitu, to jeden celny strzał, który w dodatku znalazł drogę do siatki.

Mnie osobiście żenuje, że taka drużyna jak Lech bije się o mistrza, za Skorży byśmy tę ligę skończyli pewnie kilkunastopunktową przewagą nad resztą dziadostwa. Zagrali porównywalne dno do nas i jeden błąd w kryciu sprawił, że wturlali tę piłkę do siatki. Dramatyczny sezon.
Jest tylko jeden szkopuł - za Skorży Legia rok temu zajęła zaszczytne drugie miejsce. W pierwszym sezonie Macieja u nas my byliśmy o wiele mocniejsi niż obecnie, zaś Legia i Amica - o wiele słabsze. Od tego czasu metodycznie, krok po kroku się osłabialiśmy.

Co do piłkarskiego "dziadostwa" - niestety, ale jako pierwsi powinniśmy uderzyć się w pierś.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.05.2013 o godz. 22:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując