!!IRIVER!! napisał(a):

Naprawdę wszystkim, którzy szukają jakichkolwiek pozytywów we wczorajszym meczu gratuluję dobrego poczucia humoru. Znakomite podsumowanie całego tego hitu, to jeden celny strzał, który w dodatku znalazł drogę do siatki.
Mnie osobiście żenuje, że taka drużyna jak Lech bije się o mistrza, za Skorży byśmy tę ligę skończyli pewnie kilkunastopunktową przewagą nad resztą dziadostwa. Zagrali porównywalne dno do nas i jeden błąd w kryciu sprawił, że wturlali tę piłkę do siatki. Dramatyczny sezon.
|
Jest tylko jeden szkopuł - za Skorży Legia rok temu zajęła zaszczytne drugie miejsce. W pierwszym sezonie Macieja u nas my byliśmy o wiele mocniejsi niż obecnie, zaś Legia i Amica - o wiele słabsze. Od tego czasu metodycznie, krok po kroku się osłabialiśmy.
Co do piłkarskiego "dziadostwa" - niestety, ale jako pierwsi powinniśmy uderzyć się w pierś.