Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1658
Stary 05.05.2013, 17:24
Chciałbym, żeby przyszli:
- Smuda do podawania piłek
- Nawałka jako III trener
- i jakiś pozostający aktualnie bez pracy solidny trener z Niemiec czy Francji albo i Holandii (na przykład Krzysztof Zięcik (1960) - dawniej Szczecin, aktualnie Francja, Trener olimpijskiej reprezentacji Gwinei z ktorą zdobył srebro na igrzyskach afrykańskich 2007 - może to drugi Kasperczak?)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując