|
Chciałbym, żeby przyszli:
- Smuda do podawania piłek
- Nawałka jako III trener
- i jakiś pozostający aktualnie bez pracy solidny trener z Niemiec czy Francji albo i Holandii (na przykład Krzysztof Zięcik (1960) - dawniej Szczecin, aktualnie Francja, Trener olimpijskiej reprezentacji Gwinei z ktorą zdobył srebro na igrzyskach afrykańskich 2007 - może to drugi Kasperczak?)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|