Wyświetl pojedynczy post
JOSE 841
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1657
Stary 05.05.2013, 15:44
martin_6 Możliweże Nawałka i Smuda przyjdą w komplecie Nawałka za Kulawika a Smuda za Legionistę .Na pocieszenie do meczu z Górnikiem Kulawik zostanie na stołkupotem zawita Nawałka a z końcem rundy zawita Smuda w miejsce Legionisty.To tylko możliwy scenariusz a jak będzie czas pokaże za kilka kolejek wszystko będzie jasne
Odpowiedz cytując