|
Patrząc na to jakie koszulki najczęściej widuje na orlikach śmiem twierdzić, że to mogłoby wypalić w sensie takim że ktoś na tym zarobi. ( nie Wisła rzecz jasna). Ciekawa opcja dla januszy i jak gdzieś widziałem na shoutboxie "Poke fanów Barcelony"
Mam do tego stosunek obojętny jeśli klub do tego nie dołoży, a nawet jakieś pozytywy się znajdę bo jakbyś zapytał piłkarzy czy wolą grać sparing w Sosnowcu z Zagłębiem to myślę, że woleliby zagrać w Gdańsku z Barceloną.
Dla Barcelony myślę że też korzystne byłoby zjawić się w kraju gdzie mają tylu fanów nawet kosztem utraty możliwości grania w Chinach czy u Arabów aczkolwiek nie jestem tu znawcą tematu,
|