Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 05.05.2013, 12:45
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Małecki po przegranym meczu na Lechu,mówi "możemy wracać z podniesionymi głowami" to człowiekowi już ręcę opadają....
Chyba komuś tym klubie priorytety i system wartości się zmienił,albo ja kilka lat przegapiłem...
Co my ....a mać GKS Bełchatów jesteśmy,że zadawalamy się 0:1 na lechu po "heroicznej" walce ?
na skład którym dysponujemy to jestesmy własnie taki moze ciut mocniejszy Bełchatów

i Patryk wg. mnie bardzo dobrze odpowiedział,a Ty przegapiłes nie kilkanascie lat ale kilkanascie/dziesat miesięcy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując