nesta napisał(a):

A Bełchatów zremisował na Łazienkowskiej. I co?
Ale bałwanów nic nie przekona, że ten skład jest daremny. Winny jest zawsze trener.
Wystarczy tylko wymienić napastnika, pomoc, obronę i bramkarza i już mamy skład na awans do pucharów.
Co za ludzie...