Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.05.2013, 11:17
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przyjdzie Kiereś (trudno powiedzieć, czy to dobry trener nota bene...) - będzie kupa, bo mu piłkarzy nikt nie kupi. Przyjdzie Dyzma, to mu może właściciel sprowadzi kilku niezłych grajków. I jak tak sobie pomyślę, co dla Wisły będzie korzystniejsze, to chyba wolę "cuda" na ławce trenerskiej, bo w naszej lidze kilku niezłych grajków gwarantuje więcej niż dobry trener.
I to jest niestety racja. Żaden inny trener nie dostanie od Cupiała piłkarzy.
Odpowiedz cytując