Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 05.05.2013, 10:43
Dokładnie. W kazdym z klubow jest jakas analiza sytuacji, rozliczanie trenera, winnych, a tu gosc przepierdala wszystko co sie da od kilku miesiecy i wszystko cacy. Wiadomo, ze sklad nie jest jakis wybitny, ale tez na pewno nie jest na takie wyniki i taka gre.

A tak pisalem, ze naprawde w tej lidze nie trzeba wiele zeby nie stracic calkowicie sezonu i zagrac chocby w pucharach. Wystarczylo z zimie zatrudnic jakiegos sensownego trenera, chociaz jednego napastnika i obronce i spokojnie mozna bylo zagrac w finale PP albo zlapac troche wiecej pkt w lidze.

Zarzut mam o to, ze oszczedzanie oszczedzaniem, polityka zaciskania pasa to jedno, ale nie mozna nagle calkowicie odpuscic perpektywy sportowej, a to ludzie w Wisle robia. Od skrajnosci w skrajnosc. Nikt ....a nie mowil, ze trzeba wydac majatek na niewiadomo kogo w zimie, ale wiecej niz te10tys, ktore ma Kulawik miesiecznie chyba w klubie bylo, no bez jaj.
Odpowiedz cytując