Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.05.2013, 00:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A jak przegra, to będziesz pisał, że nie ma pojęcia o np. odpowiednim doborze taktyki? Może przynajmniej remis nie będzie jego "winą". Ciężkie jest życie Kulawika na trenerskiej ławce...
No cóż zagrali na swoim Kulawikowym poziomie, więc mecz z Legią był zwykłym wypadkiem przy pracy.
Odpowiedz cytując