Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 04.05.2013, 23:34
I to pokazuję właśnie "siłę" Wisły i polskiej ligi. Małecki przez pół roku w Turcji nie dawał rady się dostać nawet do meczowej 18-stki. Wraca po tym czasie do Wisły i gra w podstawowym składzie i radzi sobie nie najgorzej w sumie. Nosz ku*wa......
Odpowiedz cytując