Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 04.05.2013, 22:50
pysio napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że po meczu z Piastem zaprzestałem oglądać meczy Wisły w TV. Wam też radzę tak postąpić, świat się nie kręci tylko wokół Wisły, a jak sobie ją odpuścicie na jakiś czas to dostrzeżecie, że życie jest jednak piękne

Od przyszłego sezonu liczę, że Wisełka będzie znowu wielka! Hooah!
Obejrzałem ostatni kwadrans i całkiem nieźle pykali, szczególnie lewą stroną Małecki ładnie się pokazywał, gorzej z wykończeniem. Generalnie słyszałem, że wyrównany mecz. No ale wynik bez niespodzianki.
Odpowiedz cytując