pysio napisał(a):

Dobrze, że po meczu z Piastem zaprzestałem oglądać meczy Wisły w TV. Wam też radzę tak postąpić, świat się nie kręci tylko wokół Wisły, a jak sobie ją odpuścicie na jakiś czas to dostrzeżecie, że życie jest jednak piękne 
Od przyszłego sezonu liczę, że Wisełka będzie znowu wielka! Hooah!
|
Obejrzałem ostatni kwadrans i całkiem nieźle pykali, szczególnie lewą stroną Małecki ładnie się pokazywał, gorzej z wykończeniem. Generalnie słyszałem, że wyrównany mecz. No ale wynik bez niespodzianki.