Temat
:
[25 kolejka] Lech Poznań - WISŁA Kraków, 4 maja 2013, sobota godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
pawel1906
Member
Od: 10.2010
Offline
#
74
04.05.2013, 22:42
DJ Hazel wstyd nie wsyd trzeba było jechać na wyjazd i zapełnić cały sektor gości to nie było by takiej sytuacji na pewno !!!!
pawel1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawel1906
Znajdź inne posty napisane przez pawel1906