Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 04.05.2013, 21:07
LUDZIE, DZIWIE WAM SIĘ, BRONICIE TEGO SZMELCU, KTÓRY NASI BIAŁĄ GWIAZDĘ NA PIERSI ZAMIAST PATRZEĆ TRZEŹWO...GRA Wisły to dno, brak stylu, koncepcji, zaangażowania i odpowiednich piłkarzy....
Odpowiedz cytując