Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.05.2013, 20:55
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !
Tu byl opis sytuacji, ale kasuje go nie chce rozsiewac niepewnych informacji. Wypowiedza sie kumaci.
Ostatnio edytowane przez shaggy : 04.05.2013 o godz. 20:57.
Odpowiedz cytując