DJ Hazel napisał(a):

Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !
|
Tu byl opis sytuacji, ale kasuje go nie chce rozsiewac niepewnych informacji. Wypowiedza sie kumaci.