Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 04.05.2013, 20:54
DJ Hazel napisał(a):Wyświetl post
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...leria-material


Cytat:
W drugiej połowie meczu Lech - Wisła doszło do zadymy w sektorach, na których siedzieli kibice z Krakowa. Wszystko zaczęło się od tego, że ochrona… wpuściła kiboli Lecha na dolne piętro tego sektora. Ci zerwali jedną z wiślackich flag, która była zawieszona na łączeniu trybuny dolnej i górnej. Kibice Wisły siedzieli tylko na górze..
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując