Wyświetl pojedynczy post
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 04.05.2013, 20:23
Wstyd? Wstyd to my teraz mamy tracąc flagę . Jakim sposobem amika nam ją zabrała skoro był sektor buforowy Ktoś ma więcej info? Co do meczu czego wy się spodziewaliście grając takim składem? Nie chce już nigdy ogladać Garguły w tej koszulce !
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując