JEDREK76 napisał(a):

|
Znam kilku innych kandydatów z papierami lepszymi niż dyplom ukończenia budowlanki.
|
Chodzi ci o licencje Pro , tą która równiez posiada Tomasz Kulawik?
Pewnie łatwiej ją zdobyć niź dyplom ukończenia budowlanki...
A argument pracy z kadrą z dupy wzięty.
O ile mnie pamięć nie myli, to od czasów Piechniczka Smuda od nikogo słabiej nie wypadł, znafcy.