Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2115
Stary 04.05.2013, 12:52
Ja bym się nawet o korzyści finansowe dla klubu bała, bo nie wiem po ile musza być bilety, żeby się wszystko zwróciło i jeszcze na tym zarobić ...

Przyjazd i pobyt Barcy, prowizja dla firmy zajmującej się organizacją, wynajęcie stadionu, całe koszty obsługi (ochrona, pracownicy ect), pewnie jakieś atrakcje (czirliderki, malowanie buzi czy cholera wie co), o tak małej kwocie jak przejazd i pobyt w Gdn Wisły nie wspominając ...
Odpowiedz cytując