|
Ja bym się nawet o korzyści finansowe dla klubu bała, bo nie wiem po ile musza być bilety, żeby się wszystko zwróciło i jeszcze na tym zarobić ...
Przyjazd i pobyt Barcy, prowizja dla firmy zajmującej się organizacją, wynajęcie stadionu, całe koszty obsługi (ochrona, pracownicy ect), pewnie jakieś atrakcje (czirliderki, malowanie buzi czy cholera wie co), o tak małej kwocie jak przejazd i pobyt w Gdn Wisły nie wspominając ...
|