AS82 napisał(a):

Bo ta akcja nie miała stricte celu czczenia święta Flagi .To był marsz a raczej happening.który miał na celu bez zadęcia i napinki promować optymizm ,brak malkontenctwa oraz by w sposób radosny obchodzić rocznice państwowe itd. No ale jak wy widzicie różowe baloniki to sie wam , jak w tym kawale, wszystko z jednym kojarzy. Widać bez zbędnego patosu ,agresji i piany na ustach ,każda tego typu akcja razi "prawdziwych Polaków".
Drozd najbardziej uśmiechnięci byli ci z 10 kwietnia wraz ze swoimi transparentami i ci z 11 listopada ,choć tutaj trudniej to stwierdzić bo byli w kominiarkach
|
W dniu święta flagi paradowanie z czymkolwiek innym niż biało czerwona to czysty debilizm do którego zdolne są wyłącznie odmóżdżone lemingi. Zresztą jak zwykle im większy debilizm tym bardziej ochoczo ten motłoch się w niego angażuje.
Mówisz o tych w milicyjnych kominiarkach? Oni właśnie ostatnio nieśli różowe pedalskie balony