Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22538
Stary 04.05.2013, 11:04
Do naszego Asa: Proponuje żebyś 4 lipca urządził w Nowym Jorku happening i niósł flagę Stanów Zjednoczonych w różowe gwiazdki.

Nie wiem od kogoś byś pierwszy wpierd.ol zaliczył, czy od kogoś na chodniku czy od policji.

Barwy kraju sie szanuje na każdym kroku, a happeningi to możesz urządzać z okazji święta kiełbaski z grilla.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE