Ajax napisał(a):

No cóż jeśli zagramy dobry mecz będzie to kolejny gwoźdź do trumny naszego treneiro...
Wiem, że pokrętne myślenie ale to znaczy nie miej nie więcej, że trener nie ma zielonego pojęcia jak zmotywować drużynę. A oni spinają się tylko na górę tabeli
|
A jak przegra, to będziesz pisał, że nie ma pojęcia o np. odpowiednim doborze taktyki? Może przynajmniej remis nie będzie jego "winą". Ciężkie jest życie Kulawika na trenerskiej ławce...