Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4610
Stary 04.05.2013, 10:23
Lukasz, masz rację. Ja jednak tą ''piątkę'' tak sobie powiedziałem . Gdy byłem młody i oglądałem czy chodziłem z Tatą na mecze to jeśli nie szło Wiśle co w tamtych czasach było rzadkie to Tata : Kur$$$ z tą grą to ''piątkę'' dostaną !
Odpowiedz cytując