Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23430
Stary 04.05.2013, 10:16
Faktycznie na wyjeździe.

Nie twierdzę, że zaczyna się ustawianie spotkań, ale ewidentnie widać, że drużyny z miejsc 3-8 zacięły się w ostatnim czasie i toczy się walka ślimaków o to, aby nie zająć miejsca premiowanego udziałem w europejskich rozgrywkach. Przyczyny są różne, ale sprowadzają się generalnie do degrengolady w polskiej piłce.
Odpowiedz cytując