emj10 napisał(a):

|
Nikt nie chce gonić tego żenującego Śląska. Lubinianie remisują u siebie grając przez większość spotkania z przewagą jednego zawodnika, a Korona grając przeciwko 10 dziewuchom strzela tylko jedną bramkę.
|
Zagłębie grało na wyjeździe, a czy nie chcieli gonić? Wydaje mi się że chcieli tylko się nie udało. Bo jakby się mieli podłożyć to nie za remis (który nic nie daje Podbeskidziu) tylko by przegrali. Chcieli, ale Zagłębie Hapala to chimeryczny zespół. A co do pucharów, to ciągle są w grze skoro wszyscy inni się potykają o własne nogi byleby w tych "kokosach" nie grać
