Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
Od: 08.2012
Offline
#
2109
03.05.2013, 23:44
Piłkarze Wisły Kraków mają zagrać z Barceloną. Mecz ma się odbyć w Gdańsku.
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...lona,id,t.html
8samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 8samuraj
Znajdź inne posty napisane przez 8samuraj