Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2109
Stary 03.05.2013, 23:44
Piłkarze Wisły Kraków mają zagrać z Barceloną. Mecz ma się odbyć w Gdańsku.

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...lona,id,t.html
Odpowiedz cytując