Po Legioniście można sie spodziewać zaciągu z Legii tylko w miejsce kogo Kucharczyk

Gol był łączony z Wisłą jeszcze chyba przed transferem Garguły .Warto mieć nadzieje że to przykrywka dla dwóch transferów z lokalnego rywala Legii któremu grozi I liga czyli z Polonii.A co do najlepiej zarabiających przed Genkovem to jest jeszcze Pareiko i i ostatni Holender .Na pocieszenie Smuda ma propozycje by zawitać na dłużej w Niemczech więc możliwe że na Reymonta zawita Nawałka albo Moskal