Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23426
Stary 03.05.2013, 16:28
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mnie się wydaje że Zagłębie się nie podłoży Podbeskidziu. W końcu wywalczenie pucharów akurat to cel dla Hapala. Inaczej ten cały zaciąg drogich kopaczy zagranicznych i drogi trener mogą dostać kopa w tyłek. Lubin to bogaty klub na państwowym garnuszku musi od czasu do czasu "coś" pokazać. Kadrę mają na miejsce w pierwszej 4. Na papierze silniejsi od nas.

Oczywiście pomijam ingerencję "czarnych przekrętasów"

Co do reszty Śląsk-Pogoń raz Ruch-Piast "każdy" wynik jest możliwy... i wygrane potrzebujących nie zaskoczą mnie
Starzy znajomi nie poratują Czesuafa w potrzebie? Ano zobaczymy... już za pół godzinki
może i miałeś rację Ogryzku... no i dobrze
Ostatnio edytowane przez arti : 03.05.2013 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując