Wyświetl pojedynczy post
kaco1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15173
Stary 03.05.2013, 13:22
Moją propozycją na transfery w tym momencie byli by np. Zubas, Michalski, Błąd, Piątek, Paweł Brożek-w tym momencie napastnik typu Brozia to przedewszystkim nam jest potrzebny bo u Nas nie ma kto strzelać bramek... A w takich mniej realnych to Olkowski, Pawłowski, Małkowski, Przybecki, Wszołek... Przy takich nazwiskach mielibysmy dosc dobrze skompletowaną kadre, a odejsc by mogli Pareiko, Jovanovic, Chavez, Sobol (osobiscie pozwolilbym mu pracowac jako asystent trenera) Kosa, Genkov, Jaliens, Iliev. Ich moznaby sie spokojnie pozbyc
Tylko Wisła Nasz T.S. !

Wierność
Odpowiedz cytując