Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.05.2013, 12:55
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Sobol nie dojdzie do siebie to nie wiem co gorsze: oglądać Chrapka na defensywnym pomocniku, czy przesunąć tam Urygę, ale wtedy będziemy delektować się Burligą na lewej obronie. Obok Wilka musi zagrać chłop, który będzie zapierdzielał przez 90 minut, a nie człapał po boisku.

Swoją drogą niepokojące są te kontuzje. Czekaj co chwile kontuzjowany, Jovanovic to samo, Szewczyk leczy się już 2,5 miesiąca. Przykłady można mnożyć, a przecież taki stan rzeczy mamy od ładnych paru lat. Przypadek? Pech?
Może brak boiska do trenowania.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując