Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.05.2013, 10:48
była kiedys podobna sytuacja, tylko to była bodajże przedostatnia kolejka. Zagłębie z BOTem biło sie o mistrza, my pojechaliśmy do Bełchatowa no i ... no właśnie powodzenia !!
Odpowiedz cytując