Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8434
Stary 02.05.2013, 20:02
więcej o Smudzie via Godlewski/Piłka Nożna
Cytat:
Franciszek Smuda do końca maja ma zdecydować, czy znów poprowadzi Wisłę. Mógłby zostać w Ratyzbonie na kolejne trzy lata i przygotowywać zespół Jahn Regensburg na ponowne występy w 2. Bundeslidze, co jest celem tego bawarskiego klubu na rok 2015, gdy do użytku zostanie oddany nowy stadion, ale pewnie wiązałoby się to z obniżką pensji w czasie gry w III lidze. Bardziej prawdopodobny jest zatem powrót Franza do Krakowa, na który podobno uparł się właściciel Białej Gwiazdy Bogusław Cupiał. - A jak on się na coś uprze, to właśnie tak musi być - podkreśla Smuda.
http://www.pilkanozna.pl/index.php/A...gensburgu.html
A
T
A
K
Odpowiedz cytując