Cytat:
|
dał mimo wszytsko szanse na kolejny sezon Kulawikowi
|
Od Kulawika i Franciszka Dyzmy, innych plag egipskich- wybaw nas Panie.
Jeżeli Franciszek "nosz qrwa mać nie wyszedłem z grupy śmiechu, bez zmian z Grecją bo byłem posrany, że stracimy prowadzenie (i straciliśmy), z Rosją piłkarze mnie nie słuchali więc zremisowali 1-1 i to był tzw. kunszt mojej myśli taktycznej niemiecko-polskiej i granie 2 defensywnymi pomocnikami z Pepickami gdy musieliśmy wygrać" Smuda obejmie w Wiśle jakiekolwiek stanowisko, to będzie tragedia, żenada, i pogorzelisko.
"Zbudował kadrę Kasperczakowi" - ekhm, jaką kasę wykładał wtedy boss? Gdzie była reszta drużyn? Jak grali wtedy w piłkę Polacy? Czy mieli jaja, czy może narzekali, że niedziela, 17, gorąco i pogoda ogólnie nie pozwala na grę?
Jak chcemy filozofii taktycznej i przygotowania w stylu Niemiec z okresu zjednoczenia, to dlaczego nie Orest Lenczyk? Przynajmniej jego bym strawił, tego biedronkowego nieudacznika
nigdy.
PS- na pewno zapełni stadion. Buahahahahaha, chyba jak odświeży dawne kontakty i porozdaje 10 tys. biletów za free pracownikom wymienionej sieci. I tak nie gwarantuje, że przyjdą.