Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 02.05.2013, 15:37
Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amikom z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z legła . Amika jest taka samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajka którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie graja już o nic ? Pressing bieganie

edit
Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amiką z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z Legią . Amika jest tak samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajkom, którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie grają już o nic ? Pressing bieganie
-------
Tak też można. Nie boli.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 02.05.2013 o godz. 16:42.
Odpowiedz cytując