Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amikom z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z legła . Amika jest taka samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajka którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie graja już o nic

? Pressing bieganie
edit
Chciałbym żeby chłopaki zagrali z Amik
ą z takim zaangażowaniem jak na Reymonta z
Legią . Amika jest tak samo cienka jak Legia . Tylko czy naszym grajk
om, którzy zarabiają krocie będzie się chciało skoro nie grają już o nic

? Pressing bieganie
-------
Tak też można. Nie boli.