Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kuba_TS
Member
Od: 12.2005
Offline
#
27124
02.05.2013, 15:24
Potrzebuje wodke na wesele , gdzie najlepiej kupic . W gre wchodzi Wyborowa albo Pan Tadeusz. Jak ma ktos dobre dojscia to piszcie na priv.
Sznurowa
Kuba_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kuba_TS
Znajdź inne posty napisane przez Kuba_TS