Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15166
Stary 02.05.2013, 13:42
skoro to temat gdzie mozna troche puścić wodze wyobraźni to ja bym sprowadził Stokowca zamiast Dyzmy albo dał mimo wszytsko szanse na kolejny sezon Kulawikowi
Odpowiedz cytując