!!IRIVER!! napisał(a):

|
No i cóż, Termalica dała dzisiaj dupy w Legnicy, na szczęście trzy punkty zgarnął Zawisza...
|
W weekend kolejna rozgrywka znaczonymi kartami...

Moje typy - pewniaki:
żydy-kolejarz 1
stomil - 1
warta-zawisza 2
dolcan-flota - remis położy obydwie ekipy
b.ciekawe będą:
okocim-miedź 1 (

?) jak o nie wygra to ich sytuacja będzie już beznadziejna
gks-sandecja - pkt albo 3 dla gości moim zdaniem
reszta meczów nieistotna