Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15162
Stary 02.05.2013, 08:50
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba kpisz, gdyby BRUK-BET miała pieniądze, to by już dawno kupiła klub z dużo większą ilością potencjalnych kibiców. To, co napisałeś jest nierealne. A piłkarze, nawet jeśli tak mówili, to co - w tym sezonie też tak będą mówić, jak nie awansują? Poczekamy do 34. spotkania, jestem pewny, że Nieciecza nie awansuje, ale z powodów, które wskazałem powyżej, a nie z tego, co napisałeś.
Ale przeciez to juz bylo. Kostki brukowe chciały przeciez wejść w Unie ale tam nie chcieli mieć słonia w herbie. Została Nieciecza bo tam mogli nawet sobie by chuja w herbie umieścić, kto bogatemu zabroni na wsi.

I taka ciekawostka co do pieniedzy w BB. Jednemu z pilkarzy w zamian za to że tam poszedł własciciel prócz hajsu ...wybudował niedaleko dom, i to spory, oczywiscie obłożony wokoło kostka brukową.Wybudowali go bardzo szybko, to był taki gest ze strony wlasciciela bo dany pilkarz miał nazwisko niezle, bo oczywiscie wszystkim takich prezentow nie dają. Ale kasa sie zgadza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując