bonawentura napisał(a):

|
Chyba kpisz, gdyby BRUK-BET miała pieniądze, to by już dawno kupiła klub z dużo większą ilością potencjalnych kibiców. To, co napisałeś jest nierealne. A piłkarze, nawet jeśli tak mówili, to co - w tym sezonie też tak będą mówić, jak nie awansują? Poczekamy do 34. spotkania, jestem pewny, że Nieciecza nie awansuje, ale z powodów, które wskazałem powyżej, a nie z tego, co napisałeś.
|
Jakby to powiedział towarzysz Jasiński: Drzymała i Rutkowski - mówi wam to coś? Kupa forsy a zainwestowali w takie małe klubiki, Rutkowski dopiero po latach przeniósł siedzibę swojego klubu do Poznania.
W Niecieczy chciałby grać co drugi kopacz z polskiej ekstraklasy właśnie ze względów finansowych.