Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15161
Stary 01.05.2013, 23:30
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Chyba kpisz, gdyby BRUK-BET miała pieniądze, to by już dawno kupiła klub z dużo większą ilością potencjalnych kibiców. To, co napisałeś jest nierealne. A piłkarze, nawet jeśli tak mówili, to co - w tym sezonie też tak będą mówić, jak nie awansują? Poczekamy do 34. spotkania, jestem pewny, że Nieciecza nie awansuje, ale z powodów, które wskazałem powyżej, a nie z tego, co napisałeś.
Jakby to powiedział towarzysz Jasiński: Drzymała i Rutkowski - mówi wam to coś? Kupa forsy a zainwestowali w takie małe klubiki, Rutkowski dopiero po latach przeniósł siedzibę swojego klubu do Poznania.
W Niecieczy chciałby grać co drugi kopacz z polskiej ekstraklasy właśnie ze względów finansowych.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując