Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15160
Stary 01.05.2013, 23:19
dulli78 napisał(a):Wyświetl post
Nieciecza nie ma licznych kibiców, nie ma pokaźnego stadionu, nie ma tradycji piłkarskich. W tym klubie jednak trzech rzeczy nie brakuje: kostki brukowej, kukurydzy i pieniędzy. W zeszłym sezonie podobno piłkarze nie chcieli awansować ze względu na to, że po ewentualnym awansie do ekstraklasy dużej ich części podziękowano by za współpracę i zastąpiono lepszymi.
Chyba kpisz, gdyby BRUK-BET miała pieniądze, to by już dawno kupiła klub z dużo większą ilością potencjalnych kibiców. To, co napisałeś jest nierealne. A piłkarze, nawet jeśli tak mówili, to co - w tym sezonie też tak będą mówić, jak nie awansują? Poczekamy do 34. spotkania, jestem pewny, że Nieciecza nie awansuje, ale z powodów, które wskazałem powyżej, a nie z tego, co napisałeś.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując