Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15158
Stary 01.05.2013, 22:47
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Nieciecza nie awansuje, bo nie ma pieniędzy na Ekstraklasę. Znów będą przegrywać na zawołanie pod koniec, bo nie mają pieniędzy na grę w Ekstraklasie.
Nieciecza nie ma licznych kibiców, nie ma pokaźnego stadionu, nie ma tradycji piłkarskich. W tym klubie jednak trzech rzeczy nie brakuje: kostki brukowej, kukurydzy i pieniędzy. W zeszłym sezonie podobno piłkarze nie chcieli awansować ze względu na to, że po ewentualnym awansie do ekstraklasy dużej ich części podziękowano by za współpracę i zastąpiono lepszymi.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując