bonawentura napisał(a):

|
Nieciecza nie awansuje, bo nie ma pieniędzy na Ekstraklasę. Znów będą przegrywać na zawołanie pod koniec, bo nie mają pieniędzy na grę w Ekstraklasie.
|
Nieciecza nie ma licznych kibiców, nie ma pokaźnego stadionu, nie ma tradycji piłkarskich. W tym klubie jednak trzech rzeczy nie brakuje: kostki brukowej, kukurydzy i pieniędzy. W zeszłym sezonie podobno piłkarze nie chcieli awansować ze względu na to, że po ewentualnym awansie do ekstraklasy dużej ich części podziękowano by za współpracę i zastąpiono lepszymi.