Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15157
Stary 01.05.2013, 20:55
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
A Cracovia z ogórami w składzie wcale dużo gorsza nie jest! Dziś Nieciecza przegrała zaległy mecz w Legnicy i jej sytuacja wcale nie jest tak kolorowa.
Nie rozumiem, o co Ci chodzi - mógłbyś sprecyzować?

Bo narazie traktuję tą wypowiedź, jako "koronny" argument do pozostawienia bardzo słabego Kulawika na ławce trenerskiej.

arti napisał(a):Wyświetl post
zobaczymy na którym będzie po 34 kolejkach.
Nieciecza nie awansuje, bo nie ma pieniędzy na Ekstraklasę. Znów będą przegrywać na zawołanie pod koniec, bo nie mają pieniędzy na grę w Ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 01.05.2013 o godz. 20:58.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując