Matejas_ napisał(a):

|
A Cracovia z ogórami w składzie wcale dużo gorsza nie jest! Dziś Nieciecza przegrała zaległy mecz w Legnicy i jej sytuacja wcale nie jest tak kolorowa.
|
Nie rozumiem, o co Ci chodzi - mógłbyś sprecyzować?
Bo narazie traktuję tą wypowiedź, jako "koronny" argument do pozostawienia bardzo słabego Kulawika na ławce trenerskiej.
arti napisał(a):

|
zobaczymy na którym będzie po 34 kolejkach.
|
Nieciecza nie awansuje, bo nie ma pieniędzy na Ekstraklasę. Znów będą przegrywać na zawołanie pod koniec, bo nie mają pieniędzy na grę w Ekstraklasie.