bonawentura napisał(a):

|
Miał, czy nie miał - Moskal z Niecieczą jest na pierwszym miejscu w pierwszej lidze - jak się do tego ustosunkujesz? I z tego co wiem, tam nie ma Bitonów, Meliksonów, Kirmów i innych Jirsaków.
|
A Cracovia z ogórami w składzie wcale dużo gorsza nie jest! Dziś Nieciecza przegrała zaległy mecz w Legnicy i jej sytuacja wcale nie jest tak kolorowa.