Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15155
Stary 01.05.2013, 20:38
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Miał, czy nie miał - Moskal z Niecieczą jest na pierwszym miejscu w pierwszej lidze - jak się do tego ustosunkujesz? I z tego co wiem, tam nie ma Bitonów, Meliksonów, Kirmów i innych Jirsaków.
A Cracovia z ogórami w składzie wcale dużo gorsza nie jest! Dziś Nieciecza przegrała zaległy mecz w Legnicy i jej sytuacja wcale nie jest tak kolorowa.
Odpowiedz cytując