Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15154
Stary 01.05.2013, 20:18
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Idealne podsumowanie twojego postu:
wis.la/lk4fm

Z grą za Moskala był jeden problem, czym bliżej do bramki tym było gorzej. Nie zapominaj też, że obecnie Kulawik nie posiada czwórki zawodników których miał do dyspozycji Moskal (Biton, Melikson, Kirm, Jirsak) jacy byli tacy byli, ale przydali by się w tym cyrku co mamy teraz.
Miał, czy nie miał - Moskal z Niecieczą jest na pierwszym miejscu w pierwszej lidze - jak się do tego ustosunkujesz? I z tego co wiem, tam nie ma Bitonów, Meliksonów, Kirmów i innych Jirsaków.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując