Lysy napisał(a):

Idealne podsumowanie twojego postu:
wis.la/lk4fm
Z grą za Moskala był jeden problem, czym bliżej do bramki tym było gorzej. Nie zapominaj też, że obecnie Kulawik nie posiada czwórki zawodników których miał do dyspozycji Moskal (Biton, Melikson, Kirm, Jirsak) jacy byli tacy byli, ale przydali by się w tym cyrku co mamy teraz.
|
Miał, czy nie miał - Moskal z Niecieczą jest na pierwszym miejscu w pierwszej lidze - jak się do tego ustosunkujesz? I z tego co wiem, tam nie ma Bitonów, Meliksonów, Kirmów i innych Jirsaków.