ToTylkoJa napisał(a):

|
Lech grał tak zajebiście, że tylko fartowi i Jopowi zawdzięczacie mistrzostwo. Rzeczywiście, rewelka. A spuszczlai się nad wami jak nad jakimś Realem czy Barceloną.
|
I co z tego, skoro liczył się fakt, że tamten sezon (jak i wcześniejszy) był bardzo fajny w wykonaniu Lecha, który grał znacznie lepszą piłkę, niż gra teraz.
Cytat:
Teraz chwalą Legię nie za styl itp, tylko za to, że:
a) w rundzie jesiennej grała najlepiej i zdobyła najwięcej pkt
b) nie osłabiła swojej kadry jak sezon wcześniej
c) znacząco się wzmocniła (przynajmniej na papierze)
w każdym państwie taki zespół byłby stawiany w roli głównego faworyta.
|
Stawianie w roli faworyta to jedno, a koronowanie w styczniu, to drugie. No ale cóż, widzę że różnicy nie dostrzegasz.
Cytat:
powiedziano dwa zdania, ale dwa zdania POZYTYWNE, więc gdzie tu manipulacja? A te twoje "niby" pokazuje, że szukasz dziury w całym - dobrze powiedzieli o Lechu? No tak, ale to tak na niby
|
"niby" w tym zdaniu było moim własnym wrażeniem/oceną gry Lecha, nie odnosiło się do słów w CF. Raz jeszcze potarzam, program o Legii w LM, kiedy liga jest jeszcze nierozstrzygnięta jest zabawny.
Cytat:
|
robicie z siebie ofiary losu. Co do Legii to dostało się np. Urbanowi, czy konia Rumaka ktoś skrytykował?
|
tą "krytykę" Urbana porównaj sobie z tym, jak próbowano jechać z Rumakiem jak z burą suką w Lidze+ dwa tygodnie temu, mimo że generalnie jest trochę tak, że z gówna bat ukręcił i Lech ma niemal pewne 2 miejsce na 6 kolejek przed końcem, czego nikt o zdrowych zmysłach nie zakładał.
Cytat:
a wiesz w jakim kraju żyjesz czy nie bardzo? Państwo POlicyjne mówi ci to coś?
"Choć za piłkarzami dopiero 23 kolejki ligowe, to władze Legii Warszawa wystąpiły już o zgodę na organizację imprezy masowej w dniu 2 czerwca. Właśnie na ten dzień zaplanowana jest ostatnia kolejka rozgrywek w sezonie 2012/2013. "Faktycznie, taki dokument ze strony Legii Warszawa do nas wpłynął i został zarejestrowany" - potwierdza Magdalena Łań z biura prasowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.
O zgodę na organizację imprezy masowej w dniu 2 czerwca w Poznaniu ma wystąpić także Lech Poznań." za legioniści.com
|
"Ma wystąpić LP". Hmm, jakoś jeszcze nie wystąpił. A jak Legia zapewni sobie mistrza dwa tygodnie wcześniej i 30dniowy okres ubiegania się o zgodę szlag trafi to co, "nielegalne zgromadzenie" i pacyfikacja pałami?
Cytat:
|
U was też błądzono po LM, była euforia jak trafiliście na Spartę, którą mieliście lekko przejść.
|
Uwielbiam takie odbijanie piłeczki

Tak, błądzono o LM, szczególnie po meczu z Interem Baku i Tschibambą w ataku. Weź mnie nie rozśmieszaj.
Cytat:
|
Co do jeżdżenia na dupach, to spójrz sobie z jakim zaangażowaniem zagrał z nami Piast a z jakim z wami. Jak grała z nami Wisła (ciekawe czy z wami też wiślacy zagrają tak ambitnie?).
|
To, że my z Piastem wygraliśmy, a wy nie, nie oznacza, że Piast stał z nami na boisku. Lech zagrał tam najlepszy mecz w sezonie, a Piast grał tak samo ambitnie jak z wami, tylko był niemiłosiernie goniony. Widziałeś w ogóle ten mecz, czy tak sobie tylko piszesz?
Cytat:
Już szukacie wymówki w postaci terminarza dobre! Kto wam bronił wygrać z nami na Bułgarskiej? Napisz jeszcze, że Legia w PP miała łatwiej w tym sezonie niż Lech. Ten cały PP dla Legii może jej się odbić czkawką, 2 dodatkowe mecze pod koniec sezonu to sporo, więc nie macie co narzekać na terminarz i szukać na siłę wymówek.
|
Przecież to żadne szukanie wymówki człowieku, bo niby czemu mam jej szukać? To co zrobił Lech w tej rundzie jest bardzo ponad stan tej drużyny, tak jak normalne jest jasne ocenienie splotu niekorzystnych wydarzeń w terminarzu. Tak się ułożyło i tyle, nikt z tego powodu szat nie rozdziera, po prostu stwierdzam fakt - WKS ma dwie szanse na puchary - albo nie przegra z nami we Wrocławiu i w ostatnim meczu sezonu nie będzie grał przeciw sobie co jest normalne i oczywiste, albo wygra z wami PP (co jest trudniejsze). Twierdzisz, że jest inaczej?